Новини

Конте възмутен от отбора си

Блусците лесно можеха да победят победата в първото полувреме на лигата, но те никога не се материализираха в усилията си.

Главният треньор на Челси Антонио Конте вярва, че липсата на точност, когато става дума за довършителни работи, се оказа скъпо за неговите мъже, които успяха да спечелят безупречно равенството срещу стрелците в сряда.

Въпреки че Сините създаде редица добри шансове да поведе, липсата на концентрация пред гола беше отново основният проблем за Челси. Андреас Кристенсенн пропусна две невероятни възможности да спечели мача за отбора си, докато Мората просто удължи сушата си до четири мача.

“Застреляхме 20 пъти. Създадохме шансове да вкараме, но не ги взехме “, каза Конте, според IndependentUK.

“Мисля, че в последния период трябва да сме по-клинични, по-добре обидно. В противен случай, ако не спечелите, ако имате късмет, играта завършва с равенство.

“След Норуич, това е второто поредно 0: 0. Трябва да обмислим това и да се опитаме да подобрим по време на обучителните сесии и да се опитаме да подобрим тази ситуация. ”

Италианският тактик обаче вярва, че възможността да се създават шансове е по-трудната част от играта и затова той не се тревожи за своето престъпление.

“Честно казано, мисля, че трябва да се притеснявате, ако не създавате шансове да вкарате и това стане много трудно да отбележите. Този отбор във всяка игра създава шанс да вкара гол. Този сезон може би сме малко нещастни. Ние не сме толкова добри да се възползваме от тези шансове. Речта ми не е за нападателите. Например, Кристенсен имаше две фантастични възможности да отбележи.