Mängu raport

Bale’i hiline värav aitas Real Madridi võidule

Real Madrid oli klubide maailmameistrivõistluste poolfinaalis tõsistes raskustes Araabia Ühendemiraatide meistri Al Jaziraga, kuid võitis lõpuks siiski 2:1.

Kuigi Jazira nautis turniiril koduseinte toetust, oli üllatus juba nende poolfinaali jõudmine. Esimeses ringis alistati Auckland City, veerandfinaalis Urawa Red Diamonds. Real, kelle jaoks oli tänane poolfinaal alles turniiri esimene mäng, aga suuri järeleandmisi koosseisus ei teinud.

Esimene poolaeg möödus ka suuresti külaliste tähe all ja mitmel korral said tööd videokohtunikud, võttes Realilt poolaja keskel ära koguni kaks väravat – esimese vea, teise suluseisu tõttu. Poolajaks juhtis Real pealelöökides 17-3, väravavaht Ali Khaseif tõrjus kaheksa katset.

Tabloo aga näitas Al Jazirale uskumatut 1:0 eduseisu. 41. minutil jõuti Reali karistusalla, kus meeskonna ainus brasiillane Romarinho tõmbas haneks Raphael Varane’i ja keerutas palli posti äärde.