Atletico Madrid podepsal portugalského reprezentanta

Novinky Vybrané

Atletico Madrid vyhrálo závod o podpis křídelníka Lisabonu, Gelsona Martinse, píše AS.

23letý dribler je jedním z několika hráčů, kteří ukončili smlouvu se Sportingem na konci minulé sezony, po události z tréninkového hřiště, ve kterém několik jeho spoluhráčů a trenérů napadlo přibližně 50 fanoušků.

Martins byl v létě propojen s dalšími velkými evropskými kluby, ale zdá se, že Atletico vyhrál bitvu o jeho služby.

Příchod Martinse je jen jedním z impozantních podpisů Atletica tohoto léta, spolu s Thomasem Lemarem, Rodrim a Nehuenom Perezem, kteří také přestoupili ke vítězem Evropské ligy.

Martins byl součástí portugalského týmu na Mistrovství světa, ale po skvělé sezóně v Sportingu se dostal na hřiště jen jednou, a to jako střídající hráč. Rychlonohý Portugalec skóroval 8krát a přidal 8 asistencí v 31 zápasech, kdy Sporting obsadil 3. místo v Primeira lize.