David de Gea odhalil, že Sevillský útočník Luis Muriel prišiel cez polčasovú prestávku za ním a pochválil jeho zákrok.

Na štadióne Ramona Sancheza Pizjuana v Seville domáce mužstvo dokázalo udržať hviezdy Manchester United na uzde a nedovolili im skórovať, avšak zápas skončil nelichotivou remízou 0-0. Zatiaľ čo Sevilla pôsobila ako silnejšie mužstvo, nemohli sa dostať do brány cez De Geu.

Zatiaľ čo v prvom polčase dostali United do extrémneho tlaku, Murielovi sa na konci polčasu nepodarilo skórovať tvárou v tvár brankárovi a to vďaka úžasnému reflexu De Geu. Po polčasovom hvizde 26-ročný kolumbijčan dokonca išiel za brankárom United, aby mu zagratuloval k parádnemu zákroku.

“Povedal, že to bol skvelý zákrok”, prezradil De Gea pre MUTV.

“Ale najdôležitejšia vec je výsledok, neinkasovali sme, takže v odvete máme veľkú šancu. Myslím, že na Old Trafforde máme šancu zvíťaziť.”

Odveta sa uskutoční 13. marca na štadióne Old Trafford.