Atletico Madrid podpísal portugalského reprezentanta

Novinky Vybrané

Atletico Madrid vyhralo preteky o podpis krídelníka Lisabonu, Gelsona Martinsa, píše AS.

23-ročný driblér je jedným z niekoľkých hráčov, ktorí ukončili zmluvu so Sportingom na konci minulej sezóny, po udalosti z tréningového ihriska, v ktorom niekoľko jeho spoluhráčov a trénerov napadlo približne 50 fanúšikov.

Martins bol v lete prepojený s ďalšími veľkými európskymi klubmi, ale zdá sa, že Atletico vyhral bitku o jeho služby.

Príchod Martinsa je len jedným z impozantných podpisov Atletica tohto leta, spolu s Thomasom Lemarom, Rodrim a Nehuenom Perezom, ktorí tiež prestúpili ku víťazom Európskej ligy.

Martins bol súčasťou portugalského mužstva na Majstrovstvách sveta, ale po skvelej sezóne v Sportingu sa dostal na ihrisko len raz, a to ako striedajúci hráč. Rýchlonohý Portugalec skóroval 8krát a pridal 8 asistencií v 31 zápasoch, keď Sporting obsadil 3. miesto v Primeira lige.