Novinky | Vybrané

Solari: “Som veľmi šťastný pre Isca”

Manažér Realu Madrid, Santiago Solari, bol spokojný s dvoma gólmi Isca, v jeho prvom štarte pod argentínskym manažérom.

Po neprítomnosti v siedmich zápasoch sa Isco vrátil do základnej zostavy, pre štvrté kolo Copa del Rey. Real Madrid v ňom porazil UD Melilla.

Španielsky hráč zaznamenal dva góly v druhom polčase a pomohol Realu získať presvedčivé víťazstvo 6:1. Ku Iscovi sa pridali Marco Asensio (dvakrát), Vinicius Junior a Javier Sanchez.

Výsledok umožnil Realu postúpiť do ďalšieho kola s celkovým skóre 10-1.

“Som veľmi rád pre Isca, no je mi veľmi ľúto, že v prvom polčase nedal tú šancu, pretože to by bol skvelý gól,” uviedol Solari.

“Som veľmi šťastný aj pre Asensia, ktorý strelil dva góly a aj pre Viniciusa.

“V tomto zápase som videl mnoho hráčov, ktorí sú dobre pripravení. Boli sme silní a dobrí v útoku. Melilla je taktiež veľmi dobrá, líder Segundy B.

“Som šťastný za to, čo robili veteráni, mladíci prvého tímu a odchodvanci, ktorí debutovali.

“Bol som potešený debutami [Alvara] Fidalgoa, Franciscoa Garciu a gólom Javiho Sancheza.”